latamy- filmujemy- fotografujemy

O nas

Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem zajmującym się profesjonalnymi usługami wykonywanymi przy użyciu drona. Nie wykonujemy panoram 360, nie modelujemy 3D, nie wykonujemy inspekcji termowizyjnych i nie prowadzimy dokumentacji wzrostu roślin. Nie robimy tego ze względu na brak wiedzy czy techniki- wolimy po prostu zostawić to ludziom w tym się specjalizującym.
My zaś skupiamy się tylko na profesjonalnym filmie i fotografii. Wykonujemy całą gamę fotografii począwszy od zdjęć czysto technicznych aż po artystyczne widoki. Przygotowujemy materiały filmowe do dalszej obróbki i postprodukcji lub przygotowujemy je cyfrowo we własnym zakresie w procesie montażu. 
Wszystko to robimy w oparciu o najnowsze technologie, zgodnie z obowiązującymi zasadami i literą prawa.

Oferta

Fotografia

Fotografujemy głównie aparatami bezlusterkowymi w połączeniu z wysokiej klasy jasnymi obiektywami. Posiadamy możliwość fotografii aparatami pełnoklatkowymi o rozdzielczości 38 Mpix. Zdjęcia obrabiamy cyfrowo lub przekazujemy w formacie RAW.

Film

Filmujemy przy pomocy aparatów bezlusterkowych lub lustrzanek pełnoklatkowych. Stosujemy stałoogniskowe jasne obiektywy a aparaty nagrywają maksymalnie w rozdzielczości 4k. Dzięki najwyższej klasy gimbalom oferowany obraz jest idealnie stabilny.

Montaż

Gotowe materiały na życzenie możemy obrobić graficznie lub wykonać profesjonalny montaż Możemy dodać podkład dźwiękowy, animację lub napisy. W ten sposób jesteśmy w stanie wykonać gotowy spot promocyjny z materiałów które wykonamy.

Galeria

BLOG

No tags for this post.